ASCO logo

zdjęcie w tle

Razem
w biznesie

O Asco Firma ASCO Co. Ltd. Sp. z o.o. została założona w roku 1987. W ciągu ponad 30 letniej historii wypracowała silną pozycję solidnego i wiarygodnego dostawcy wyrobów i konstrukcji stalowych. Specjalizuje się w realizacji zleceń w zakresie kompleksowej obróbki stali czarnej, stali nierdzewnej i aluminium zgodnie z wymogami Klientów z kraju jak również z zagranicy.

Od początku istnienia firma ASCO Co. Ltd. Sp. z o. .o stawia na rozwój technologii, badania i innowacyjność, a dynamiczny rozwój firmy zaowocował zwiększeniem zamówień i rozszerzeniem działalności na nowe rynki zbytu zarówno krajowe jak i zagraniczne. Chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia oraz tworzenia konkurencji rynkowej lokalnej i globalnej doprowadziła do rozbudowy zakładu w roku 2015 poprzez wybudowanie drugiego obiektu biurowoprodukcyjnego. Środki Unijne, jakie firma z powodzeniem pozyskiwała pozwoliły na wdrożenie nowych unikatowych technologii, a co za tym idzie stała się bardziej konkurencyjna.

ikona wieńca

30 lat doświadczenia
Non stop na rynku
międzynarodowym,
export do UE (wcześniej do EWG 60-100%)
Non stop w branży stalowej,
maszynowej

KUHN
CLAAS
CNH
bombardier
New Holland
abb
PESA
FIAT
CERN

ASCO Co. Ltd. Sp. z o .o działa na rynku lokalnym od wielu lat i korzysta z doświadczenia ze współpracą z takimi firmami jak: Kuhn S.A. z Francji, Tractel S. A. S. z Francji, Usines Claas z Francji, Bema Niemcy, Secalt S.A. z Luksemburga, CNH Płock, HAPAM Łódź, PESA Bydgoszcz, Siemens, dla których to partnerów głównie są przeznaczone nasze produkty. Oferowane przez ASCO Co. Ltd. Sp. z o .o produkty mogą być montowane, jako gotowe wyroby. Elementy i podzespoły, które montujemy w naszych wyrobach pochodzą od najlepszych polskich i światowych producentów (aparatura elektryczna, elektroniczna). Ciągły i szybki rozwój firmy zaowocował rozbudowaniem zakładu między innymi o dwie malarnie ze strefami przygotowawczymi i śrutownią.

Certyfikowane systemy malarskie pozwalają świadczyć usługi dla najbardziej wymagających Klientów  
z branży elektrowni wiatrowych i kolejnictwa. Dodanie kolejnego procesu specjalnego spowodowało rozszerzenie zakresu świadczonych usług, co pozwolił na pogłębianie ścisłej współpracy z obecnymi Klientami jak również pozwolił na pozyskanie nowych wymagających Klientów między innymi z Wielkiej Brytanii. Wyroby, które ASCO Co. Ltd. Sp. z o. o. wytwarza dla swoich Klientów są wysyłane, montowane i wykorzystywane na całym świecie.

ASCO

Misja

ASCO Co. Ltd. Sp. z o. o. działając głównie jako kooperant renomowanych firm europejskich chce dostarczać najwyższej jakości wyroby i usługi w zakresie wytwarzania konstrukcji spawanych, podzespołów i części mechanicznych, montażu wyrobów ze stali i materiałów nieżelaznych, szczególnie dla budownictwa i transportu kolejowego. Usługi z zakresu cięcia materiałów strumieniem wody, laserem, plazmą, obróbki plastycznej na zimno, skrawaniem oraz malowaniem na mokro.

Mission

Precyzja w każdym
działaniu